دانلود رمان آسمان آبی دلم pdf رها با لینک مستقیم

برای اندروید و کامپیوتر و PDF

نویسنده این رمان رها میباشد

موضوع رمان:عاشقانه/اجتماعی

خلاصه رمان آسمان آبی دلم

درباره دختره خود ساخته ای است به نام ریحانه رفیعی؛ که بعد از مرگ مادرش

درگیر مشکلات زیادی می شود در این بین عشق نیز به سراغش می اید و

دانلود رمان نقاب دل مرضیه یگانه

متن اول رمان آسمان آبی دلم

با صدای گوشیم چشم از تلویزیون گرفتم طبق معمول سارا بود

-سالم سارا

سارا:سالم ریحانه خوبی؟

-مرسی خوبم تو خوبی؟جونم عزیزم!

به عادت همیشگیش اول به سینما دعوتم کرد و

شروع کرد به تعریف از دوست پسر مزخرفشاما تو جواب

پیشنهادش نه قاطعی گفتم و گوشی رو قطع کردم

این دختر هیچ وقت نمیفهمه همیشه وقتی کار از
کار میگذره تازه متوجه می شه چه اشتباهی کرده

گوشی رو روی مبل پرت کردم و به سمت اشپزخونه رفتم
االن یه چایی میچسبه و بعدم خواب
زیر کتری رو روشن کردم و به اپن تکیه دادم
به اشپز خونه نگاهی انداختم اشپزخونه ایی که فقط با مامان پری

قشنگ و مرتب بود آشپزخونه ایی که با مامان
پری تمیز بود و برق میزد زندگی که با مامانم شاد بود

اشک تو چشمام جمع شد و یاد حرفا و کاراش افتادم مامان مامان
با شنیدن صداش از آشپزخونه به همون سمت رفتم و کیفم رو کنار میز رها کردم
-سالم مامان گلم خوبی؟
با لبخند جوابم رو داد به شوخی دستی به پهلوش زدم و قلقلکش دادم چشم غره ای رفت که پرسیدم:
-ناهار چی داریم رییس؟
-قرمه سبزی!
-خوبه
مامان:االن خوب نباشه چیکار میکنی!؟
با دیدن ژستی که گرفته بود و دست به کمر واستاده بود خندم گرفت ورفتم جلو
-بو*ست میکنم پری خانم!
و سریع و محکم گونش رو بو*سیدم
مامان: بسه بیا برو سر کارت
با لذت نگاش
pdf | ناب رمان ناب رمان
nabroman1.pw › tag › رمان-آسمان-آبی-دلم-برای-pdf
دانلود رمان آسمان آبی دلم با لینک مستقیم و رایگان برای موبایل و کامپیوتر دانلود رمان آسمان آبی دلم با لینک مستقیم و رایگان نویسنده:رها تعداد صفحات 707 درباره .
دانلود رمان آسمان آبی دلم با لینک مستقیم و رایگان برای .
nabroman1.pw › دانلود رمان
دانلود رمان آسمان آبی دلم با لینک مستقیم و رایگان برای موبایل و کامپیوتر. دانلود رمان آسمان آبی دلم با لینک مستقیم و رایگان. نویسنده:رها. تعداد صفحات 707.
دانلود رمان جدید و عاشقانه آسمان آبی دلم - رمانکده
https://www.romankade.com › دانلود-رمان-جدید-و-عاشقانه-آسمان-آبی-دل
۳ آبان ۱۳۹۷ - دانلود رمان عاشقانه آسمان آبی دلم به قلم رها . به اشپز خونه نگاهی انداختم،اشپزخونه ایی که فقط با مامان پری قشنگ و مرتب بود، آشپزخونه ایی که با مامان .
وارد نشده: لینک ‏مستقیم
دانلود رمان آسمان آبی دلم | یک رمان
https://www.1roman.ir › دانلود-رمان-آسمان-آبی-دلم
۷ آبان ۱۳۹۷ - دانلود رمان آسمان آبی دلمبا صدای گوشیم چشم از تلویزیون گرفتم. . با لذت نگاش کردم،ابراز علاقه بلد نبود ولی دل رحمیش کار . نام رمان: آسمان آبی دلم; نویسنده:رها; موضوع: عاشقانه; طراح:Lady Green; تعداد صفحات:760; منبع:رمانکده; دانلود فایل Apk برای سیستم عامل اندروید · دانلود فایل pdf برای گوشی و کامپیوتر .
وارد نشده: لینک ‏مستقیم
دانلود رمان آسمان آبی دلم pdf رها با لینک مستقیم - آوای خیس
avakhis.ir › رمان-آسمان-آبی-دلم
۴ روز پیش - دانلود رمان آسمان آبی دلم pdf رها با لینک مستقیم برای اندروید و کامپیوتر و PDF نویسنده این رمان رها میباشد موضوع رمان:عاشقانه/اجتماعی خلاصه رمان .
بایگانی‌های pdf رمان آسمان آبی دلم - رمان فا | RomanFa | دانلود .
https://roman-fa.ir › tag › pdf-رمان-آسمان-آبی-دلم
عنوان: دانلود رمان آسمان آبی دلم. نویسنده: رها. بیشتر بخوانید: با صدای کتری از فکر بیرون اومدم. اشکام رو پاک کردم و لیوانی برداشتم و یه چایی خوشرنگ ریختم.
وارد نشده: مستقیم ‏| ‏باید شامل این عبارت باشد: ‏مستقیم
دانلودرمان آسمون ابری برای موبایل(جاوا،اندروید،ایفون)،pdf .
https://www.negahdl.com › دانلود رمان › دانلود رمان پی دی اف
۲۷ آبان ۱۳۹۲ - دانلودرمان آسمون ابری برای موبایل(جاوا،اندروید،ایفون)،pdf،تبلت،ایپد . دانلود · رمان تقاص آبی چشمهایش (جلد اول) | زهرا سلیمانی کاربر انجمن نگاه دانلود . با خون دلت گلبرگاشو سرخ میکنی و یهو باد میاد و اونو پرپر میکنه و با خودش میبره… . pdf مستقیم 298 صفحه . لینک های دانلود . shabnam رها parisa saye samira .
دانلود رمان آسمان سیاه چشمانت جاوا،اندروید،ایفون،pdf،تبلت | .
https://www.negahdl.com › دانلود رمان › دانلود رمان پی دی اف
۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - دانلود رمان آسمان سیاه چشمانت جاوا،اندروید،ایفون،pdf،تبلت _ دانلود رمان آسمان سیاه چشمانت. . دانلود رمان برای جاوا لینک کمکی مستقیم · دانلود رمان .
دانلود رایگان رمان عاشقانه - کتاب سبز
ketabesabz.com › tag › دانلود-رایگان-رمان-عاشقانه
دانلود کتاب و کتاب صوتی‌های مرتبط با دانلود رایگان رمان عاشقانه . برچسب‌ها: رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود pdf رمان اسطوره، . موضوع: رمان; ۶۵۳ صفحه; کتاب رمان عشق و ترس داستان دختری به اسم آسمان است که برچسب‌ها: دانلود کتاب شبیه یک مرداب با لینک مستقیم، دانلود کتاب شبیه یک رها هم آنقدر غرق در خود.
ڪلبـــــہ ی رمــان | دانلود رمان
sroman.blogfa.com › category
۱۸ مهر ۱۳۹۵ - دانلود رمان برای آیفون،ایپد،،اندروید،تبلت با فرمت epub . دختری بنام عسل که در شمال زندگی میکنه،تهران دانشگاه قبول میشه و با دوستش رها تو تهران خونه . دانلود رمان برای جاوا لینک کمکی مستقیم . دانلود رمان برای کامپیوتر با فرمت pdf 6-رمان نیما · 7-رمان حکم دل · 8-رمان جردن جنوبی · 10-رمان دخترای شیطون .
جستجوهای مربوط به دانلود رمان آسمان آبی دلم pdf رها با لینک مستقیم
دانلود رمان اسمان ابی من

دانلود رمان آسمان مشکی

دانلود رمان عاشقانه

رمان تا آسمان

رمان آسمان آبی من

دانلود رمان ماه آسمان عشق

دانلود رمان مایسا

رمان عشق و احساس من

دانلود رمان عشق یعنی سردرد pdf محدثه فارسی با لینک مستقیم برای اندروید و کامپیوتر و PDF

دانلود رمان عشق یعنی سردرد pdf محدثه فارسی با لینک مستقیم

دانلود رمان عشق یا مسئولیت pdf فرزانه رجبی با لینک مستقیم برای اندروید و کامپیوتر و PDF

رمان ,دانلود ,آسمان ,آبی ,دلم ,رها ,دانلود رمان ,رمان آسمان ,آسمان آبی ,آبی دلم ,با لینک ,سیاه چشمانت جاوا،اندروید،ایفون،pdf،تبلت ,برای موبایل جاوا،اندروید،ایفون ,عاشقانه اجتماعی خلاصه ,رمان عاشقانه اجتماعی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پکیج برقی آلپ SNANEUOK پایگاه رسمی همایش آزادگان تکریت 11 اقیانوس طلایی جمع حامیان قالیباف خفگی نیما یوشیج طراحی و ساخت انواع نیمکت دبیرستان غیر دولتی پسرانه کشتیرانی 7 (استان سیستان و بلوچستان، شهرستان چابهار) Little Nightmares